Tłumaczenia i druk dokumentacji technicznej

Dostarczamy kompletne rozwiązania dotyczące opracowania wersji polskich dokumentacji dla firm oferujących produkty zaawansowane technologicznie.
Proces obejmuje tłumaczenia, opracowanie graficzne, skład i druk publikacji technicznych z różnych dziedzin.
Zapewniamy krótkie – niespotykane dotąd terminy w branży (tłumaczeń, DTP i druku) od przekazania oryginału do otrzymania gotowej wersji w dowolnym nakładzie.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PONIŻSZEJ TEMATYCE:

Motoryzacyjnej
Tworzymy instrukcje dla użytkowników motocykli, samochodów osobowych i ciężarowych.
Opracowujemy materiały (zeszyty) szkoleniowe, dokumentację serwisową w zakresie diagnostyki i zarządzania oraz katalogi dla komunikacji z klientem.

Audio
Instrukcje obsługi, katalogi, materiały prasowe.
Z naszymi materiałami skomplikowane amplitunery, radioodtwarzacze samochodowe, zestawy nawigacyjne, czy stacje multimedialne stają się bardzo przystępne i pozwalają cieszyć się pełnią ich możliwości. Pomagamy w opracowaniu katalogów produktów.

Tłumaczeniach
Wykonujemy tłumaczenia we wszystkich grupach i kategoriach językowych. Nasz zespół tłumaczy zapewni Państwu profesjonalną obsługę, w najkrótszym terminie przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Często nie wystarczy przetłumaczyć tekst zachowując zgodność z oryginałem. Trzeba go adaptować tak, aby odbiorca z danego kraju potrafił zrozumieć i poprawnie odczytać myśl, którą chcieli przekazać autorzy tekstu. To trudne zadanie, ale dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej wprawie tłumaczy, którzy z nami współpracują możecie mieć Państwo pewność, że teksty zostaną właściwie zrozumiane.

Na bieżąco prowadzimy wnikliwą kontrolę jakości zrealizowanych prac, dbając o to, aby efekt końcowy zawsze odpowiadał najwyższym standardom i zapewniał satysfakcję zleceniodawcy.
Zlecane prace w zależności od nakładów są kwalifikowane do druku metodą cyfrową lub offsetową.

Wszystkie powyższe prace realizujemy w oprawach:
•    zeszytowej
•    bindowanej w spiralę
•    miękkiej klejonej
•    specjalnej
Przeprowadzamy wycenę indywidualną do każdej pracy.